Auto Detailing – SPA dla Twojego samochodu

Pokaż wszystkie
Profesjonalny Auto Detailing, Korekta i renowacja lakieru, Powłoki Ceramiczne CERAMIC PRO, Folie ochronne XPEL, Renowacja tapicerki, Naprawa tapicerki skórzanej, Renowacja felg, Detailingowa myjnia ręczna, Usuwanie wgnieceń
Samochód w dzisiejszych czasach jest czymś więcej niż pojazdem przeznaczonym do przemieszczania się. Z wielką starannością podchodzi się do wyboru jego wyposażenia, wyglądu i koloru. Każdy kierowca chce, aby stał się on odzwierciedleniem jego charakteru i stanowił pewnego rodzaju wizytówkę. Tutaj z pomocą przychodzi Auto Detailing, w którym najmniejszy szczegół decyduje o zadowalającym efekcie wizualnym pojazdu.
Perfekcyjny wygląd – kusząca perspektywa

Nowy samochód to duża inwestycja, na którą nie jesteśmy w stanie sobie pozwolić tak często, jak byśmy sobie tego życzyli. Codzienne użytkowanie pojazdu sprawia, że z miesiąca na miesiąc jego wygląd zaczyna coraz bardziej odbiegać od tego początkowego, kiedy to dumni wyjeżdżaliśmy nim z salonu. Auto Detailing pozwala na doprowadzenie samochodu do stanu, który cieszy oko, a jego właścicielowi daje satysfakcję jazdy pojazdem spełniającym największe wymagania.

Auto Detailing – proces kompleksowej renowacji i konserwacji pojazdu
oraz jego elementów, podnoszący jego walory estetyczne i użytkowe.

Definicja ta jest bardzo ogólna i nie odzwierciedla w 100% efektów końcowych i pracy, jaką muszą wykonać nasi specjaliści, aby samochód osiągnął perfekcyjny wygląd. Auto Detailing to kompleksowa kosmetyka pojazdu, po której ma on wyglądać jak nowy. Każdy element samochodu, zarówno w jego środku jak i na zewnątrz, poddawany jest kompleksowej renowacji. Liczy się najdrobniejszy szczegół, bez pominięcia takich czynności jak czyszczenie komory wlewu paliwa, czy też usuwanie śladów po otarciach i rys widocznych na lakierze jak i elementach wewnętrznych. W efekcie otrzymujemy nie tylko doskonałe walory estetyczne. Zostaje bowiem podniesiona wartość rynkowa pojazdu. Korzyści są zatem nieocenione, dlatego inwestycja warta jest zastanowienia.

Ideał krok po kroku

Tradycyjna myjnia w tym przypadku to nie wszystko. Zanim przejdziemy do wypolerowania i zagruntowania każdego z elementów samochodu, zostaje on oddany dokładnemu myciu. Na tym etapie usuwana jest jak największa ilość zanieczyszczeń i nalotów, które powstały wskutek codziennego użytkowania, jak też w wyniku bezpośredniego kontaktu z insektami. Z wielką starannością czyszczone są szyby, karoseria, gumowe uszczelki, wszystkie elementy wykończeniowe oraz logo samochodu. Myciu poddawane są także koła, nadkola i felgi.

Przy czyszczeniu lakieru stosowane są miękkie i delikatne ścierki, które w żaden sposób nie narażają karoserii na jakiekolwiek, nawet najmniejsze zniszczenia. Pozostałe zanieczyszczenia usuwane są przy pomocy specjalnej glinki. Kolejny etap to polerowanie, które ma spowodować, że lakier osiągnie spektakularny wygląd. Następnie przechodzimy do woskowania, stosując różnego rodzaju woski, co uzależnione jest od indywidualnych preferencji. Dzięki tej czynności możliwe jest osiągnięcie długotrwałej warstwy ochronnej oraz nadanie lakierowi blasku i wyjątkowego połysku. Pozostają jeszcze detale, które również poddawane są polerowaniu. Kiedy z zewnątrz samochód osiągnął już swój idealny wygląd, czas zająć się jego wnętrzem. Tapicerki poddawane są specjalistycznemu praniu, usuwane są z nich wszelkie plamy i zanieczyszczenia. Powierzchnie zabezpiecza się odpowiednimi preparatami, które mają stanowić ochronę przed starzeniem, a także podnieść walory estetyczne wnętrza auta. Każdy element jest precyzyjnie czyszczony tak, aby efekt końcowy był maksymalnie zadowalający dla właściciela pojazdu.

Rezultat – cztery kółka otrzymują nowe życie!