Powłoki ceramiczne Ceramic Pro – poznaj ich możliwości

Samochód bardzo często postrzegany bywa jako odzwierciedlenie charakteru jego właściciela. Pokaż mi swoje auto, a powiem Ci, kim jesteś… Troska o swoje cztery koła powinna być wpisana w nasze comiesięczne, a niektórzy nawet twierdzą, że codzienne obowiązki. Oprócz tego, że trzeba sprawdzać sprawność części pod maską, to również należy zwracać uwagę na to, jak prezentuje się nasz samochód, czy jest czysty i zadbany. Kluczową rolę ogrywa ochrona, która pozwala zapobiec powstawaniu zarysowań, zabrudzeń oraz uszkodzeń lakieru, szyb, tapicerek, felg i elementów plastikowych. To nie musi być trudne ani kosztowne!

Nanoshine to producent powłok ceramicznych Ceramic Pro, które zalicza się obecnie do jednych z najskuteczniejszych i przynoszących najlepsze efekty. Zaawansowana technologia pozwoliła firmie stworzyć gamę produktów, które przeznaczone są do ochrony zarówno zewnętrznej części samochodu, jak również jego wnętrza. Już na początku należy podkreślić, że Ceramic Pro jest pierwszą dostępną na rynku oryginalną powłoką ceramiczną, która jako jedyna posiada atest instytutu 9H, dzięki czemu mamy gwarancję jej wyjątkowych właściwości chemicznych i fizycznych.

W czym tkwi sekret?

Świadomy i odpowiedzialny kierowca zna produkty przeznaczone do impregnacji powierzchni swojego auta, a także potrafi wytłumaczyć, dlaczego zaufał tym, a nie innym, jakie mu proponowano. Powłoka ceramiczna Ceramic Pro charakteryzuje się strukturą ceramicznych molekuł 3D, chroniąc tym samym powierzchnie przed uszkodzeniami i zabrudzeniami oraz jednocześnie przywracając im estetyczny wygląd. Ponadto, wykazuje właściwości hydrofobowe, dzięki czemu skutecznie odpycha brud. Wykazuje ona zatem potrójne działanie:

• Czystość i estetyka
• Powierzchnia pozbawiona wszelkich uszkodzeń
• Naturalne piękno

Pierwsze wrażenie – lakier, szyby i felgi

Aby lakier zachował swój naturalny kolor oraz nie było na nim widocznych zarysowań, trzeba go odpowiednio zabezpieczyć. Ceramic Pro 9H to preparat przeznaczony tylko i wyłącznie do ochrony lakieru pojazdu. Wzmożona ochrona przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych, jak promieniowanie UV oraz przed środkami chemicznymi, które stosujemy do mycia samochodu.

Naszej uwadze nie mogą umknąć również szyby. Na nich brud jest szczególnie widoczny, o czym pewnie niejednokrotnie przekonaliśmy się w kontekście okien domowych. Ceramic Pro Rain nie tylko sprawia, że szyby przez długi czas pozostają czyste, ale również uszczelnia powierzchnię. W tym przypadku zadbano także o bezpieczeństwo jazdy. Powłoka ceramiczna Ceramic Pro poprawia widoczność jazdy w nocy oraz w trudnych warunkach atmosferycznych.

Kolejnym elementem samochodu, który można poddać sile powłoki ceramicznej Ceramic Pro, są felgi. Usunięcie z nich zabrudzeń wymaga niezwykle często zastosowania agresywnej chemii. Ceramic Pro Wheel ułatwia mycie felg bez konieczności stosowania środków chemicznych.

Zadbane wnętrze – skóra i tapicerka materiałowa

Kiedy nasz samochód zrobi już dobre pierwsze wrażenie, nie zepsujmy tego. Wnętrze samochodu musi sprzyjać komfortowej podróży, czyli być zadbane i czyste. Powłoka ceramiczna Ceramic Pro to również sposób na tapicerkę materiałową i skórę. Impregnacja tapicerki materiałowej sprawia, że jest ona całkowicie niewrażliwa na ciecz, która nie wsiąka w tkaninę. Przy ceramicznym zabezpieczeniu skóry powstaje warstwa ochronna powodująca, że wrażliwa na promieniowanie UV skóra przez długi czas zachowuje swój wyjątkowy, piękny wygląd.

Powłoki ceramiczne Ceramic Pro to nie jeden produkt, a cała seria preparatów, które zabezpieczają różne powierzchnie i materiały, jakie są obecne w naszym samochodzie. Ważne, aby od razu po zakupie auta zatroszczyć się o skuteczną ochronę lakieru, tapicerki, szyb i felg. Na pewno efekty będziemy mogli podziwiać przez długie lata.