Zadbaj o swoją tapicerkę – ceramiczne zabezpieczenie skóry i tapicerki materiałowej

Czy istnieje recepta na czyste fotele w samochodzie? Dla wielu osób utrzymanie czystości we wnętrzu jest dużym problemem. Tapicerka nie zawsze prezentuje się estetycznie, szczególnie po jej długim użytkowaniu. Zabrudzenia są jeszcze większe, kiedy zaniedbujemy czystość auta, a jak wiadomo, łatwiej jest zapobiegać powstawaniu zanieczyszczeń, niż je usuwać. Naprzeciw potrzebom kierowcy wychodzą powłoki ceramiczne CERAMIC PRO.
Skąd ten brud?

Wchodząc do samochodu, uwagę zwracamy nie tylko na wystrój jego wnętrza, ale również na czystość, jaka w nim panuje. Nawet najbardziej ekskluzywny pojazd i nowocześnie zaaranżowane jego wnętrze nie będzie zachwycać swoją estetyką, jeżeli będzie panował w nim nieporządek. Nie dotyczy to jedynie właścicieli czworonożnych przyjaciół oraz rodziców małych dzieci. Bardzo często to one obwiniane są za plamy po sokach na tylnych siedzeniach czy też resztki jedzenia, które wręcz wgryzają się w tapicerkę. Bądźmy jednak obiektywni i zastanówmy się, ile razy nam zdarzyło się jeść podczas jazdy hot-doga kupionego na stacji benzynowej czy też pić kawę lub napój. My również jesteśmy odpowiedzialni za zabrudzenia, jakie powstają na tapicerce. Trzeba również mieć na uwadze fakt, że z biegiem czasu na siedzeniach zaczynają być coraz bardziej widoczne skutki ich użytkowania. W przypadku siedzeń wykonanych ze skóry ważne jest również ich systematyczne zabezpieczanie. Przyznaj się przed samym sobą, jak często to robisz?

Impregnacja i zabezpieczenie wnętrz samochodu produktami CERAMIC PRO

Korzystając z dobrych produktów impregnacyjnych, możemy liczyć na trwałe i długo utrzymujące się efekty. Tym samym, zapobiegamy powstawaniu trwałych zabrudzeń, a tapicerka przez długie lata zachowuje swój estetyczny wygląd. Powłoki ceramiczne CERAMIC PRO to innowacyjny sposób na ochronę zarówno skóry, jak również tapicerek materiałowych. Do każdego z dwóch rodzajów siedzeń przeznaczony jest inny produkt, który opiera się na innym składzie, jednak jego mechanizm działania jest bardzo podobny.

Powłoka ochronna CERAMIC PRO tworzy na tapicerce zarówno skórzanej, jak również tej wykonanej z materiału, powłokę na podstawie nanocząsteczkowej sieci ceramicznej. To powoduje, że pozostaje ona na dłużej czysta oraz jest chroniona przed wszelkimi zabrudzeniami, a w przypadku skóry również zabezpiecza ją przed uszkodzeniami.

CERAMIC PRO Leather

Ceramiczne zabezpieczenie stanowi najtrwalszą powłokę ochronną dla tapicerek skórzanych, utrzymując się nawet do 12 miesięcy. Produkt został stworzony w taki sposób, aby pozwolić skórze naturalnie oddychać i jednocześnie chronić ją przed promieniowaniem UV, a także wszelkimi cieczami. Powłoka ceramiczna Ceramic Pro skutecznie odpycha brud, dzięki czemu z łatwością można usuwać zabrudzenia. Warto również podkreślić, że preparat wpływa na odnowę koloru, który staje się bardziej nasycony, a wykończenia pozostają matowe.

CERAMIC PRO Textile

Powłoka ceramiczna Ceramic Pro to również ochrona dla tapicerek materiałowych. Tym, co wyróżnia Ceramic Pro Textille, jest przede wszystkim doskonała ochrona przed cieczami, które nie wnikają w głąb tkaniny, a także nie wsiąkają w nią, co w późniejszym czasie przysparza dużo problemów podczas czyszczenia. Ponadto, ochronna powłoka zmniejsza podatność na wszelkie inne zabrudzenia, a tapicerka przez długi czas prezentuje się doskonale.

A jak prezentuje się Twoja tapicerka? W jaki sposób troszczysz się o wnętrze swojego samochodu? Czy pamiętasz o regularnej impregnacji i zabezpieczaniu skóry czy też tkaniny? Powłoka ceramiczna CERAMIC PRO to alternatywa dla wielu dostępnych na rynku preparatów, które nie zawsze wykazują oczekiwaną skuteczność. Tym razem producenci skoncentrowali się na samym sposobie oddziaływanie substancji na powierzchnie, które różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale też potrzebami, a co za tym idzie sposobie ich zabezpieczania.